Home

Herinschrijvingen aangesloten spelers van het afgelopen seizoen

Maandag    1 April 18u- 20u

Dinsdag      2 April 18u- 20u

Woensdag 3 April 18u- 20u

Donderdag 4 April 18u- 20u

 

Open inschrijvingen nieuwe spelers

Donderdag 2 Mei 18u- 20u

Dinsdag       7 Mei 18u- 20u

Donderdag 9 Mei 18u- 20u

Dinsdag     14 Mei 18u- 20u

Donderdag 16 Mei 18u-20u

Dinsdag       21 Mei 18u-20u

Donderdag 23 Mei 18u-20u

Dinsdag      28 Mei 18u-20u

In de maand Juni elke donderdag van 18u-20u

 

Klassement 4e Provenciale E 2018-2019

PLAATSCLUBMWPUNTEN
1VC Poederlee 272061
2Rauw Sport 271858
3Punt Larum 271857
4KSKS Herentals 281552
5Olen United 271651
6Oevel 271551
7KSK Oosthoven 261342
8KFC Grobbendonk 271242
9Ezaart Sport 271138
10FC De Kempen B 271036
11Alberta Geel 271035
12KFC Wechelderzande 26933
13MLK Lichtaart 27727
14Pulderbos 26622
15Sint Dimpna B 27520
16Rosselaar Hulsen 27214
17HIH Turnhout 2615

 Wedstrijdkalender

DagDatumUurWedstrijdUitslagen
wo
29/8/2018 20:00KSKS - Olen United3 - 3
zo2/09/2018 15:00Wechelderzande - KSKS1 - 3
wo5/09/201819:00HIH Turnhout - KSKS 0 - 5
za8/09/2018 19:30KSKS - Sint Dimpna B 2 - 0
za15/09/2018 19:30Rosselaar Hulsen - KSKS 0 - 0
za22/09/2018 19:30KSKS - MLK Lichtaart 2 - 2
za29/09/2018 19:30Pulderbos - KSKS 4 - 2
za6/10/2018 19:30KSKS - Oosthoven 3 - 1
zo14/10/2018 15:00Punt Larum - KSKS 2 - 3
za20/10/2018 19:30KSKS - Rauw Sport 1 - 1
zo28/10/2018 15:00De Kempen B - KSKS 2 - 3
za3/11/2018 19:30KSKS - Oevel 1 - 2
za10/11/2018 18:00Grobbendonk - KSKS 4 - 1
za17/11/2018 19:30KSKS - Poederlee 1 - 7
zo25/11/2018 14:30Alberta - KSKS 0 - 3
zo2/12/2018 14:30KSKS - Ezaart Sport 3 - 2
-9/12/2018 -Vrij-
zo16/12/2018 14:30Olen United - KSKS 0 - 1
za5/01/2019 19:30KSKS - HIH Turnhout 4 - 0
za12/01/2019 19:30KSKS - Wechelderzande 0 - 3
zo20/01/2019 14:30Sint Dimpna B - KSKS 0 - 4
za26/01/2019 19:30KSKS - Rosselaar Hulsen 1 - 1
zo3/02/2019 14:30MLK Lichtaart - KSKS 1 - 1
za9/02/2019 19:30KSKS -Pulderbos 2 - 0
zo17/02/2019 14:30Oosthoven - KSKS 0 - 1
za23/02/2019 19:30KSKS - Punt Larum 1 - 2
za2/03/2019 19:30Rauw Sport - KSKS 0 - 1
za9/03/2019 19:30KSKS - De Kempen B 2 - 1
zo17/03/2019 15:00Oevel - KSKS 0 - 0
za23/03/2019 19:30KSKS - Grobbendonk -
zo31/03/2019 15:00Poederlee - KSKS -
zo7/04/2019 15:00KSKS - Alberta -
zo14/04/2019 15:00Ezaart Sport - KSKS -
-Laatste speeldag -Vrij-