Home

Herinschrijvingen aangesloten spelers van het afgelopen seizoen

Maandag    1 April 18u- 20u

Dinsdag      2 April 18u- 20u

Woensdag 3 April 18u- 20u

Donderdag 4 April 18u- 20u

 

Open inschrijvingen nieuwe spelers

Donderdag 2 Mei 18u- 20u

Dinsdag       7 Mei 18u- 20u

Donderdag 9 Mei 18u- 20u

Dinsdag     14 Mei 18u- 20u

Donderdag 16 Mei 18u-20u

Dinsdag       21 Mei 18u-20u

Donderdag 23 Mei 18u-20u

Dinsdag      28 Mei 18u-20u

In de maand Juni elke donderdag van 18u-20u

 

Klassement 4e Provenciale E 2018-2019

PLAATSCLUBMWPUNTEN
1VC Poederlee 312473
2Rauw Sport 312065
3Punt Larum 312065
4Oevel 311963
5KSKS Herentals 311758
6Olen United 311755
7KSK Oosthoven 311755
8FC De Kempen B 311346
9Ezaart Sport 311345
10KFC Grobbendonk 311242
11KFC Wechelderzande 311139
12Alberta Geel 321036
13MLK Lichtaart 31830
14Pulderbos 31727
15Sint Dimpna B 31521
16Rosselaar Hulsen 31319
17HIH Turnhout 3116

 Wedstrijdkalender

DagDatumUurWedstrijdUitslagen
wo
29/8/2018 20:00KSKS - Olen United3 - 3
zo2/09/2018 15:00Wechelderzande - KSKS1 - 3
wo5/09/201819:00HIH Turnhout - KSKS 0 - 5
za8/09/2018 19:30KSKS - Sint Dimpna B 2 - 0
za15/09/2018 19:30Rosselaar Hulsen - KSKS 0 - 0
za22/09/2018 19:30KSKS - MLK Lichtaart 2 - 2
za29/09/2018 19:30Pulderbos - KSKS 4 - 2
za6/10/2018 19:30KSKS - Oosthoven 3 - 1
zo14/10/2018 15:00Punt Larum - KSKS 2 - 3
za20/10/2018 19:30KSKS - Rauw Sport 1 - 1
zo28/10/2018 15:00De Kempen B - KSKS 2 - 3
za3/11/2018 19:30KSKS - Oevel 1 - 2
za10/11/2018 18:00Grobbendonk - KSKS 4 - 1
za17/11/2018 19:30KSKS - Poederlee 1 - 7
zo25/11/2018 14:30Alberta - KSKS 0 - 3
zo2/12/2018 14:30KSKS - Ezaart Sport 3 - 2
-9/12/2018 -Vrij-
zo16/12/2018 14:30Olen United - KSKS 0 - 1
za5/01/2019 19:30KSKS - HIH Turnhout 4 - 0
za12/01/2019 19:30KSKS - Wechelderzande 0 - 3
zo20/01/2019 14:30Sint Dimpna B - KSKS 0 - 4
za26/01/2019 19:30KSKS - Rosselaar Hulsen 1 - 1
zo3/02/2019 14:30MLK Lichtaart - KSKS 1 - 1
za9/02/2019 19:30KSKS -Pulderbos 2 - 0
zo17/02/2019 14:30Oosthoven - KSKS 0 - 1
za23/02/2019 19:30KSKS - Punt Larum 1 - 2
za2/03/2019 19:30Rauw Sport - KSKS 0 - 1
za9/03/2019 19:30KSKS - De Kempen B 2 - 1
zo17/03/2019 15:00Oevel - KSKS 0 - 0
za23/03/2019 19:30KSKS - Grobbendonk 3 - 2
zo31/03/2019 15:00Poederlee - KSKS 3 - 0
-6/04/2019 -Vrij -
zo14/04/2019 15:00SKS - Alberta 3 - 0
-20/04/2019-Vrij-
zo28/04/201915:00Ezaart - SKS -